Audumi mājas mēbelēm

Polsterējuma audumu kolekcija ir veidota pamatvērtību garā: dizainā un kvalitātē. Iedvesmas meklējumi, audumu izstrāde un radīšana, kas papildina jebkuru telpu un kalpo daudzus gadus, prasa lielas komandas pūles.

Kolekcijā, kas sastāv no 226 atsevišķiem paraugiem, ir bagātīgs krāsu, rakstu un faktūru klāsts. Visiem audumiem, sākot no smalka pamata un beidzot ar izsmalcinātu žokeju, piemīt individualitāte. Atdzīviniet savas dizaina idejas.

Polsterējuma audumus var izmantot gan telpās, gan ārpus telpām. Mūsu audumi ir izgatavoti, izmantojot tikai akrila šķiedras, kas nodrošina izturību pret balināšanu ultravioleto staru ietekmē, un ar aizsargājošu, nemarķētu pārklājumu. Mūsu skaisto, viegli tīrāmo un izturīgo audumu kolekcija paplašina dizaina robežas.

Audumi ar dažādu svaru un caurspīdīguma pakāpēm radīs unikālu atmosfēru ikvienā jūsu mājas telpā. Visi mūsu produkti ir apvienoti savā starpā un brīvi apvienoti, lai varētu realizēt jebkādas fantāzijas. Kombinējiet pazīstamus audumus ar ekstravagantākiem, lai radītu jaunus telpas attēlus.

+371 29486016

(Telegram / WhatsApp)

© 2021 «SIA REGINA TRADE».Visas tiesības aizsargātas.