Spradling

Audumi ar vinila pārklājumu

“Spradling” piedāvā jebkuram mērķim piemērotus visaugstākās kvalitātes un izturības audumus, kas pieejami plašā krāsu paletē un ir pārklāti ar vinilu (plašāk zināms kā ādas aizstājējs). Tie derēs gan iekštelpu un ārtelpu interjeram, gan automašīnām, gan ūdens transportam.

“Spradling” produkti ir īpaši izstrādāti, testēti un sertificēti, lai izturētu vissmagākos āra apstākļus. To ūdensizturība, noturība pret UV staru iedarbību, salu un pelējumu nodrošina atbilstību visām piemērojamajām prasībām šajā jomā. Visi “Spradling” produkti izskatās jauni un nebojāti pat pēc daudzu gadu lietošanas, ko garantē patentētie aizsargpārklājumi: “Permablock”, “Permablock3”, “Permablock3 Plus”, “Permaguard”, “Silverguard” un “Hi-Loft”. Materiālam ir sertificētas ugunsizturīgas īpašības, kas palīdz garantēt patērētāju drošību. Aizsargā pret traipu veidošanos, nodrošina antibakteriālu aizsardzību un izturību pret pelējumu.

m1.jpg m3.jpg m2.jpg

Materiālam ir sertificētas ugunsdrošas īpašības, kas veicina patērētāju drošību. Nodrošina aizsardzību pret traipiem, antibakteriālo aizsardzību un kaitīgumu.

+371 29486016

(Telegram / WhatsApp)

© 2021 «SIA REGINA TRADE».Visas tiesības aizsargātas.